Vi vil gjerne høre fra deg!

Har du spørsmål, ønsker mer informasjon eller et tilbud fra oss så ta kontakt!

hei@winns.no

Ansatte

Guro Solem

Guro Solem

Chief Executive Officer

guro@winns.no+47 986 02 923
Ragnvald Moberg

Ragnvald Moberg

Chief Business Officer

ragnvald@winns.no+47 918 29 825
Belinda R Reitan

Belinda R Reitan

Chief Communication Officer

belinda@winns.no+47 928 39 474
Morten Hegdal

Morten Hegdal

Business Development Manager

morten@winns.no+47 976 60 719
Sondre S Refsnes

Sondre S Refsnes

Finance Manager

sondre@winns.no+47 414 77 528
Jarl Sandø

Jarl Sandø

R&D Engineer

jarl@winns.no+47 940 56 824
Iolanda Manescu

Iolanda Manescu

Business Developer

iolanda@winns.no+47 920 43 017
Jakob Aarekol

Jakob Aarekol

Thermal Energy Engineer

jokob@winns.no+47 911 51 651
Helge Sundbye

Helge Sundbye

Project Manager

helge@winns.no+47 982 22 135

Våre lokaler

Trøndelag

Winns hovedkontor
Bassengbakken 4
7042 Trondheim

Viken

Winns avdelning Viken
Solheimsveien 70
1473 Lørenskog

Vestland og Rogaland

Winns avd Vestland og Rogaland
Kunnskapshuset 3 egt.
Sæ 136, 5417 Stord